holiday random

20120703


Mám tu pár fotek z posledních dní. Jsou to převážně fotky jídla, protože se prostě nemůžu zbavit dojmu, že je nesmírně fotogenické. Můžete tam vidět i jednu fotku sestřinýho kocoura Robbieho a také mého kamaráda fotografa. Poslední dobou nejvíc ujíždím na capresse a také jsem si zamilovala domácí smoothie a zkouším příchutě, třeba Vám dám příště tipy, pokud budete mít zájem. Také poslední dobou ráda chodím na akce s přáteli, více než obvykle a také mi začíná chutnat bílé víno. Čemu jste v poslední době přišli na chuť Vy?

12 comments

 1. ta čičíííí.) krásný fotky, jídlo vypadá bezvadně. já možná přišla na chuť pivu, které jsem schopna vypít ve střízlivém stavu (ale jen to "ochucené":D)

  ReplyDelete
 2. S přicházejícím létem si taky oblibuju bílé čím dál víc <3

  ReplyDelete
 3. bílé víno je bílé víno :) prostě perfektní

  ReplyDelete
 4. caprese miluju!!
  http://sienastyle.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. caprese bych si taky dala. obecně bych měla jídelníček spíše odlehčit, když jsou venku horka, ale já, jakmile mi začaly prázdniny, zaujala prázdninový postoj i k jídlu a jím si "co chci". a to je špatně :D

  ReplyDelete
 6. Teď mám na caprese chuť i já, haha!)
  A souhlasím! Jídlo se fotí nejlíp.

  ReplyDelete
 7. krásný fotky a caprese miluju)

  ReplyDelete
 8. Krásné fotky :) Caprese miluje mamka... já ani nevím, čemu jsem přišla na chuť... ale právě teď bych si například dala kávové frappé! :)

  ReplyDelete
 9. och samé mňamky :) slinky sa mi zbiehajú!

  ReplyDelete
 10. Bílé víno, taky mu s dospělostí nějak přicházím na chuť :) Smoothie také miluju, jak jinak :)

  ReplyDelete
 11. taky fotím jídlo neustále :D
  moc pěkné fotky:) bílé víno mám ráda už dlouho, ale teď jsem si hodně oblíbila ovocná piva -radlery, na léto je to ideální:)

  ReplyDelete

Děkuji za komentář!

Latest Instagrams

© Poslední nok. Design by Fearne.